Шановні панове!

Користуючись можливістю, представляю Вашій увазі провідного виробника нафтогазового обладнання і лиття України, підприємство з 60-ти річною історією успішної роботи – Товариство з обмеженою відповідальністю «Турбогаз Ужгород».

Ми спеціалізуємося на виробництві обладнання для нафтогазової, гірничодобувної промисловості та товарів широкого вжитку, сталевого і чавунного лиття.

Сьогодні «Турбогаз Ужгород» демонструє виробниче зростання, освоює випуск нових видів виробів, забезпечуючи споживачів якісним обладнанням і продукцією ливарного виробництва. Робота нашого підприємства доводить, що модернізація технологій, виробнича дисципліна, збереження завойованих позицій на ринку, економія та енергозбереження поряд із грамотною технічною, інвестиційною і кадровою політикою створюють умови для подальшого розвитку прогресу.

Ми йдемо в ногу з часом, для того щоб відповідати вимогам наших замовників, серед яких: дочірні компанії ГК Укртрансгаз, Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча, металургійний комбінат Дніпроспецсталь, ПАТ «АвтоКраз», ЧКД Кутна Гора і інші промислові підприємства.

Цілодобово, щодня, 365 днів у році ми готові до співпраці.

З повагою,
Директор ТОВ «Турбогаз Ужгород»
Юрій Буліч

Наша історія

ТОВ «Турбогаз Ужгород» бере свій початок з невеликого підприємства з виробництва побутових виробів заснованого на початку XX століття. За свою історію завод називався «Перемога», «Ужгородський металозавод».

В кінці п’ятидесятих завод освоїв виробництво побутових газових плит.  У 1966 році підприємство було передано Міністерству газової промисловості і перейменовано в «Ужгородський завод газової апаратури».

У 1967-1976 побудований ряд нових виробничих корпусів заводу, що включали: каркасно-зварювальне, ковальське, ливарне, механообробне та пресувальне виробництва.

Для забезпечення працездатності магістральних газопроводів в т.ч. Уренгой-Помари-Ужгород, в період з 1983 по 1993, побудована Центральна Ремонтна База комплексу магістральних газопроводів Західний Сибір – Західна Європа. Площа виробничих потужностей склала 113 317 кв.м.

В результаті номенклатура продукції, що випускається була значно розширена за рахунок освоєння і випуску електростанцій з газотурбінним приводом, агрегатів для підготовки газу до транспортування, Комплекси свердловинного устаткування, фонтанної арматури і т.д.

Паралельно з промисловим будівництвом на території заводу, в м.Ужгород велося і будівництво об’єктів соціальної сфери: за рахунок коштів заводу побудовано і здано в експлуатацію понад 3600 квартир, гімназія, медичні установи, дошкільні установи.

Вже з червня 1998 року підприємство реорганізовано в ПАТ «Ужгородський Турбогаз».

Насьогодні ТОВ «Турбогаз Ужгород» розташований в промисловій зоні м. Ужгород, на відстані 1,5 км від міжнародної траси Київ-Чоп. На території підприємства є 4,8 км. залізничних під’їзних шляхів. Прикордонний пункт перевантаження на європейську залізницю розташований на відстані 4 км від заводу.

Маєте запитання? Ми радо Вам відповімо.

Телефонуйте за номером

Можливості

«Турбогаз Ужгород» це унікальний за своїми виробничими потужностями і обладнанням завод. Він оснащений великогабаритним металорізальним обладнанням.

На заводі є парк високоточного, зуборізного обладнання, устаткування для іонно-плазмового зміцнення поверхневого шару деталей в тліючому розряді, що дозволяє робити термообробку деталей і багато іншого унікального обладнання.

При розробці нової продукції використовуються передові досягнення науки і техніки, сучасні технології і матеріали, що дозволяють їх експлуатацію в будь-яких кліматичних умовах – від арктичних до південних широт, а також на великих глибинах.

Якість продукції ТОВ «Турбогаз Ужгород» задовольнить потребам найвимогливіших Замовників.

Виробничі підрозділи

Механообробне та каркасно-зварювальне виробництво

Механообробне та каркасно-зварювальне виробництво

Включає в себе: механообробну ділянку, зуборізну ділянку, каркасно-зварювальну ділянку, ковальську ділянку, ділянку термообробки і ділянку іонітрування.

Детальніше
Ливарне виробництво

Ливарне виробництво

Ливарна ділянка ТОВ «Турбогаз Ужгород» здатна виконати замовлення на виробництво будь-яких деталей промислового обладнання та гірничодобувної техніки, що виготовляються шляхом лиття.

Детальніше
Служба якості

Служба якості

На підприємстві є такі атестовані заводські лабораторії: спектральна, хімічна, механічна.

Детальніше

Наші партнери

ПАТ «Укртрансгаз», Україна

ПАТ «Полтавский гірничо-збагачувальний комбінат» Україна

ПАТ «Маріупольский металургійний комбінат» Україна

ПАТ «Дніпроспецсталь» Україна

ПАТ «АвтоКрАЗ» Україна

АТ «CKD Kutna Hora a.s.» Чехія

ЗАТ «Київский судобудівний-судоремонтний завод» Україна

ПАТ Бердичівский машинобудівний завод «Прогресс» Україна

ПАТ Київський Електротехнічний Завод “Транссигнал”, Україна

ТОВ «Інжинірінгова компанія «Батыс Мунай Газ» Казахстан

ТОВ «Газінвест» Україна

ТОВ «Тисагаз» Україна

ТОВ «Укрбудгаз-Магістраль» Україна

ТОВ «НПФ Електрон – Т» Україна

ТОВ «Турбомаш» Україна

ПрАТ «Андезит» Україна

ТОВ «ТД «Техком» Україна

ТОВ Завод «Конвектор» Україна